Home

Łeba

Łeba od lat przyciąga rzesze turystów, oferując znakomity wypoczynek nad morzem. Położona w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, między jeziorami Łebsko i Sarbsko, jest pod wpływem delikatnego morskiego klimatu. Otoczona świerkowymi i sosnowymi lasami z rowerowymi szlakami i odgrodzona pagórkami wydm, od północnych wiatrów, stanowi  idealne miejsce dla aktywnego wypoczynku.

Dom Wczasowy faleza

Położony w otulinie Słowińskiego Parku Narodowego, z trzech stron las sosnowy, z czwartej spacerowa ulica Turystyczna, 250 m do plaży. Poza szczytem sezonu – wyjątkowa cisza i spokój.

2632_d

dom wypoczynkowy faleza

Mieści się zaledwie 250m od plaży, 50m od głównej promenady spacerowej, blisko centrum. Wszędzie blisko – jedna z najatrakcyjniejszych lokalizacji w Łebie. Wokół dobrze rozwinięta sieć handlowo-usługowa, mnóstwo letnich atrakcji i rozrywek.

apartamenty faleza

Położone w zacisznej część Łeby, na końcu malowniczej ulicy Brzozowej, około 500 m. od Bałtyku i 200 m. od jeziora Sarbsko. Jest to piękna okolica między morzem a jeziorem, nad rzeką Chełst, spokojna i cicha, z niewielkim ruchem dojazdowym pojazdów

zapraszamy

  • ul. Obrońców Westerplatte 2b, 84-360 Łeba
  • renata@faleza.eu
  • +48 605 957 833
  • +48 59 866 22 70